|
Znaczy - ŁKS przegrywający dwa ostatnie mecze i wypadający do baraży to scenariusz tak absurdalny, że aż za bardzo pasuje do tej ligi. Zwłaszcza z tak słabymi rywalami jak Arka w Gdyni i Odra. To by było coś pasującego idealnie do polskiej piłki - poziom marny ale dzieje się! I tylko dlatego rozpatruję ten scenariusz - jest tak głupi, że aż może się zdarzyć.
Ale tak w 100% serio - raczej trzeba się przygotować na baraże.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.05.2023 o godz. 16:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|