Cytat:
|
ŁKS to potrzebuje 1 pkt do awansu, także w prześcignięciu ich to lepiej sobie nie zawracać głowy.
|
Ale zostały tylko 2 mecze więc różnie może być. W Gdyni mogą przegrać, mimo, ż Arka gra źle u siebie, a może własnie zaskoczy? No i u siebie w ostatnim meczu może pod presją by sie zesrali.
Aczkolwiek zgadzam się z Tobą, teraz takie wymyślanie, że przecież matematycznie jest to możliwe to już przesada. Za dużo spieprzyliśmy, a opieranie się na tym, że sa matematyczne szanse to już jedynie łudzenie się że w dwie ostatnie kolejki wszystko się pięknie pod nas ułoży (z ŁKSem). Bo z Ruchem bardziej możliwe, że coś przegrają.
Tak czy siak jedna kwestia ciągle pozostaje niezmienna. My musimy wygrywać, teraz to już wszystko, czyli aż dwa mecze. A co to da, to już się okaże po ewentualnych wtopach rywali.