sevenheaven napisał(a):

ciekawy dzisiaj mecz w Gdynii.. za kogo trzymacie kciuki?
Zwycięstwo Arki.. zapewnia iluzoryczne szanse, że prześcigniemy ŁKS, ale Łodzianie będą grali ostatni mecz u siebie z Odra, która zapewne w tej kolejce zapewni sobie utrzymanie..
Natomiast Arka przy zwycięstwie prawdopodobnie prześcignie Stal i z nimi zmierzylibyśmy się w Barażach, jeśli utrzymamy 3 miesjce..
Podsumowując wolałbym się skupić na walce o 2 miejsce.. zdecydowanie wolałbym grać z rozbitą Stalą niż Arką w barażach
|
Jak wyżej.Arka to najnędzniejsza drużyna(obok Skry) w domowych meczach.Aż 13 meczów nie udało im się wygrać