Arek95 napisał(a):

Kluczowe mecze będą dziś w Gdyni oraz jutro w Katowicach - o nasze zwycięstwo jestem nad wyraz spokojny jak nigdy. Ostatni mecz w sezonie na R22, na milion % Błaszczykowski wejdzie na boisko i dostanie owacje, wraca Luis także motywacja z naszej strony jest na bank.
Dla optymistów:
Jeśli coś może się mocno namieszać w tabeli to w tej kolejce - Łódź ma ciężki wyjazd jeśli chodzi o sam mecz, bo jeśli świnia chce baraże to albo teraz albo dalej 1.liga. Z drugiej strony goście też zrobią wszystko, by wygrać i zaklepać sobie już dziś awans także spodziewam się bardzo otwartego meczu i ostrej gry. Jednak nie zgarnęli 3 punktów w delegacji od... 19 lutego.
Ruch ma derby wyjazdowe, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami dlatego tam może wydarzyć się dosłownie wszystko i ciężko wróżyć z fusów.
Dla pesymistów:
Cała czołówka wygrywa swoje mecze i nic się nie zmienia w układzie tabeli także trzymamy do końca 3 miejsce i zapewniamy sobie 2 mecze u siebie - miejmy nadzieję - z pełnym stadionem.
|
Problem w tym, że Arka w całym sezonie wygrała tylko 3 mecze u siebie