El'kabat napisał(a):

Nikt nam nic nie musi oddać. Patrzmy na siebie i nie ma co robić z siebie jakichś asów że na luziku sobie w niedziele bedziemy grac...
Z drugiej strony, lepiej teraz żeby nam się przytrafił słabszy mecz i w barażach wygrać ( które moim zdaniem są i tak loterią..), niż teraz robić wyniki a potem nagle z szokiem przejebać.
|
Przecież to absurd. Nie ma takiej zależności. A tragiczne mecze już zaliczyliśmy z czołówką.
Ten mecz trzeba po prostu wygrać, chociażby żeby mieć baraże.