Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.05.2023, 09:43
Zagłębie niby już na wakacjach ale trenerem były zawodnik Ruchu, więc jakaś motywacja będzie.

Jeżeli tylko motywacja u naszych będzie na wystarczającym poziomie to takie mecze, zwłaszcza u siebie powinny być po prostu wygrywane.

Sporym problemem w kontekście baraży robią się kartki - połowa pierwszego składu zagrożona wykluczeniem.
Naciskająca Puszcza nie pozwala jednak na zbytnie kombinowanie z wykartkowaniem się na mecz z Łęczną, bo tam zwycięstwo też może się okazać niezbędne.
Pozostaje zatem grać normalnie i bez kalkulacji.
Oby bez kontuzji i z odpowiednim zaangażowaniem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując