|
Zagłębie niby już na wakacjach ale trenerem były zawodnik Ruchu, więc jakaś motywacja będzie.
Jeżeli tylko motywacja u naszych będzie na wystarczającym poziomie to takie mecze, zwłaszcza u siebie powinny być po prostu wygrywane.
Sporym problemem w kontekście baraży robią się kartki - połowa pierwszego składu zagrożona wykluczeniem.
Naciskająca Puszcza nie pozwala jednak na zbytnie kombinowanie z wykartkowaniem się na mecz z Łęczną, bo tam zwycięstwo też może się okazać niezbędne.
Pozostaje zatem grać normalnie i bez kalkulacji.
Oby bez kontuzji i z odpowiednim zaangażowaniem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|