Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.05.2023, 09:09
Nikt nam nic nie musi oddać. Patrzmy na siebie i nie ma co robić z siebie jakichś asów że na luziku sobie w niedziele bedziemy grac...


Z drugiej strony, lepiej teraz żeby nam się przytrafił słabszy mecz i w barażach wygrać ( które moim zdaniem są i tak loterią..), niż teraz robić wyniki a potem nagle z szokiem przejebać.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując