Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.05.2023, 23:22
Wyjątkowo cieszę się że gramy w niedzielę, będziemy już wiedzieć o co gramy, wyjdziemy spokojnie pokopać piłeczkę, byle bez wielu kartek i kontuzji.

Jeśli w przypadku wtopy Ruchu miała by nas stawka sparaliżowac to... lepiej już teraz niż w barażach.

Typuje wygrana 4-1, ważniejsze co się będzie działo w innych meczach. Osobiście jestem nastawiony na baraże
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując