Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 25.05.2023, 12:46
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pięknie ładnie.

Ale skąd kasa na nich?

Część sponsorów (Nowak-Mosty) odejdzie.
Frekwencja na trybunach spadnie a koszty najmu wzrosną.
JK już doszedł do skraju swoich prywatnych możliwości finansowych - nie wierzę, żeby znowu był w stanie dorzucić powiedzmy z 5-6 mln.

Jak dla mnie: brak awansu przy jednoczesnym braku inwestora to jest rozpierdziel gorszy niż po spadku z esa.

Ok, może zostać z Brodą, Szotem, Krzyżanowskim, Skrobańskim, Bashą itd - ale to się skończy spadkiem do 2 ligi.
Tego nie wiesz. Po prostu zawsze zakładasz najgorszy możliwy scenariusz. Niekoniecznie jest to uprawnione.
Oczywiście - tak też się może stać.

Najlepiej żebyśmy awansowali.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując