sandomingo napisał(a):

Pięknie ładnie.
Ale skąd kasa na nich?
Część sponsorów (Nowak-Mosty) odejdzie.
Frekwencja na trybunach spadnie a koszty najmu wzrosną.
JK już doszedł do skraju swoich prywatnych możliwości finansowych - nie wierzę, żeby znowu był w stanie dorzucić powiedzmy z 5-6 mln.
Jak dla mnie: brak awansu przy jednoczesnym braku inwestora to jest rozpierdziel gorszy niż po spadku z esa.
Ok, może zostać z Brodą, Szotem, Krzyżanowskim, Skrobańskim, Bashą itd - ale to się skończy spadkiem do 2 ligi.
|
Tego nie wiesz. Po prostu zawsze zakładasz najgorszy możliwy scenariusz. Niekoniecznie jest to uprawnione.
Oczywiście - tak też się może stać.
Najlepiej żebyśmy awansowali.