Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 24.05.2023, 09:10
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy posłuchać co mówią piłkarze, np. Szot ostatnio w wywiadzie stwierdził, że Rodado to jest top3 jeśli chodzi o piłkarzy w kadrze, docenił go za to głównie jak pracuje dla drużyny, w obronie, jak presuje.. tacy gracze też są potrzebni w kadrze, ale nie jest to typ egzekutora i nigdy nie będzie
Bo Rodado jak na nasze warunki to kawał piłkarza. Jakby jeszcze był snajperem to - tak jak wcześniej napisałem - by tu nie grał.
Nie jedną jeszcze setkę zmarnuje, jak zresztą każdy napastnik na tym poziomie.
Jedna ważna rzecz którą już zasygnalizowałem - zero opuszczonych meczy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.05.2023 o godz. 09:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując