wolfy napisał(a):

|
Wszyscy dali dupy, a Kubie zabrakło ogłady medialnej żeby ogarnąć że to zły moment.
|
Pod tym względem Kuba się nie zmienił, jak pokazały jego późniejsze historie.
Zobaczymy - od jakiegoś czasu wziął sobie na wstrzymanie w zakresie swojej aktywności medialnej - ciekawe jak długo wytrzyma.
Karherop napisał(a):
Co więcej miał medialnie iść z nim Lewy ramię w ramię ale mu menager odradził, jak to wpłynie na odbiór przez kibiców.
I widać też kto miał wtedy rację.
|
Co ma wisieć, nie utonie - Lewy i tak wyłożył się w bardzo podobny sposób w zakresie afery z premiami...