Grzybiarz napisał(a):

Wszystko pasuje wręcz idealnie. Czas założenia polskiej spółki, deklarowane dziennikarzom z Wrocławia kwoty rocznego wsparcia klubu. Ciekawe, że z ich perspektywy to oni (Śląsk) są głównym partnerem do rozmów.
Czyli albo mamy wyjątkowy zbieg okoliczności, albo mamy inwestora, który rozmawia na dwie (więcej?) strony i czeka kto mu położy najlepszą/najtańszą propozycję. A dodatkowo postanowił podręcić tempo ustawiając krótkie terminy na ostateczne decyzje. Jeśli to drugie to niedobrze.
Teraz byłoby dobrze jakby ktoś mający trochę wolnego czasu sprawdził ten fundusz. Łączenie wiarygodności z samym wpisem do rejestru, brak choćby szczątkowego PRu mówiącego o poziomie globalnie zarządzanych środkaów inwestorów itp nie brzmi szczególnie przekonywująco.