Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

oglądając z drona w polsacie stadiony Podbeskidzia, ja sie pytam , czemu nie mogloibyśmy miec czegoś takiego
wiem że sporo Was pojechało , czy na żywo tez robi takie estetyczne wrażenie ?
|
Na żywo stadion jak stadion

Na plus duża "przejrzystość" stadionu, ale ma to też swój minus. W zimie pewnie niesamowicie tam pizga i punkty kateringowe są na zewnątrz.
A my nie mogliśmy nic zrobić bo nasz stadion musiał zaprojektować funfel Majchra który specjalizował się w projektowaniu kościołów...