Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22179
Stary 22.05.2023, 11:19
oglądając z drona w polsacie stadiony Podbeskidzia, ja sie pytam , czemu nie mogloibyśmy miec czegoś takiego

wiem że sporo Was pojechało , czy na żywo tez robi takie estetyczne wrażenie ?
Odpowiedz cytując