|
Pietrzak już ma ofertę z Wieczystej i nie zdziwię się jeśli tam pójdzie. Chociaż dopiero ten sezon ma taki słaby w kontekście liczb i wyników zespołu. Na ogół to bardzo solidny lewy obrońca i pół ligi będzie w stanie zapłacić więcej niż my za Rafała.
Krzyżanowski powinien dostać jakąś szansę w meczu o punkty żeby móc określić jego realną przydatność w drużynie, a nie w sparingach. Póki co to obecnie jest na ME U17 i gra jako środkowy obrońca także nie na swojej nominalnej pozycji.
Llonch okej, można spróbować porozmawiać ale myślę, że kontrakt możne nas przerosnąć choć fakt jest taki że Hiszpan jest/będzie lepszy niż Igbekeme.
Imaz? Wydaje mi się, że nie stać nas na gwiazdorski kontrakt - czyt. wyższy (chyba znacznie) niż Fernandez.
|