wolfy napisał(a):

|
AFAIK ogłoszono że zmian w przepisie o Ekstraklasie w najbliższym sezonie nie będzie. Także ten.
|
Czyli młodzieżowiec dalej zostaje? Ok, po pierwsze najpierw awansujmy, to się będziemy zastanawiać.
Jak dla mnie - na 1 ligę w sezonie 23/24 Biegański nie ma żadnego argumentu...
Na ew. ekstraklasę - ma jeden: status młodzieżowca. Ale minusy pozostają takie same...