|
Wedle tego co mówił Kiko to jeśli ma zostać to oczekuje rozszerzenia władzy/kompetencji więc nie wiem czy poza kwesta finansowa JK będzie miał cokolwiek do gadania przy kolejnych transferach do klubu. Kiko nie będzie miał też raczej żadnych oporów by podpisywać się pod transferami swoim nazwiskiem.
A i żeby nie było, wolałbym nie odgrzewać kotletów, bo wierzę że Kiko może nam sprowadzić nowe, ciekawsze nazwiska, a na pewno młodsze.
Imaza Jaga i tak nie puści z ważnym kontraktem.
|