Elendil napisał(a):

|
wszystkie zespoły z miejsc 1-5 wygrały, więc de facto nic się nie zmieniło dla nas. Dalej najprawdopodobniej nie będziemy mogli mieć ani jednej wtopy, jeżeli chcemy mieć 3 miejsce. No chyba, że jednak GKS zagra z Ruchem jak o życie, to kto wie...
|
zmieniło się wiele - odpadł mecz na trudnym terenie, co w kontekście minimum 3eciego miejsca , ktore jest kolosalnie ważne - ma mega duża wartość. A w dodatku jest realna szansa na to, że GKS puknie w derbach drużynę, która ma 2 celne strzały i wygyrwa 3-0