Patryko napisał(a):

|
Raczej nie zobaczymy już więcej u nas eks-wiślaków po 30-tce.
|
I właśnie dlatego dopiero do Kiko walczył o powrót Lloncha i zapowiadał że jeszcze będzie próbował Imaza namówić na powrót?
A zobaczycie co się będzie działo jak Legia rozwiąże kontrakt z Carlitosem. Pierwsze co zrobi to będzie rozmawiał kurtuazyjnie z Kiko co sądzi o powrocie do nas.