|
Szczerze mówiąc trudno skreślać Pietrzaka po jednym sezonie, zwłaszcza że Lechia to patologiczny klub który nie płaci. Myślę że spokojnie znajdzie zatrudnienie w Ekstraklasie i nie wiem nawet czy nas na niego stać.
Raczej chodzi mi o sprzeciw przeciwko myśleniu "nie zatrudniajmy nikogo, bo stłamsi Krzyżanowskiego". W ten sposób zostaliśmy z parą młodych na boku obrony w sezonie spadkowym i parą komediantów na lewej w poprzedniej rundzie. Jak Krzyżanowski ma coś grać, to niech wywalczy miejsce w składzie jak wspomniany Szot. Chłopak zrobił jednak prawdziwy postęp, zwłaszcza w grze do przodu. Dawniej jego maks to były nieudolne symulki, a w dwóch ostatnich meczach podawał, grał na jeden kontakt, ma podania otwierające drogę do bramki.
@Karherop - myślę że Szot walczy o nowy kontrakt. Dwa dobre mecze to i tak więcej niż miał forowany Wachowiak. Jak utrzyma poziom to pewnie z nim przedłużą. Aktualnie jest poziom wyżej niż Gruszkowski.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.05.2023 o godz. 21:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|