Z tego co się orientuje to jakoś w Gdańsku za bardzo za nim nie płaczą, a wręcz przeciwnie. Ponoć dołożył swoją nawet nie cegiełkę, a solidnego tureckiego pustaka do spadku Lechii, więc nie wiem czy jego przyjście do nas jest wskazane, z całym szacunkiem dla tego że to Wiślak.
wolfy napisał(a):

|
EDIT: Po zastanowieniu bielizna Młyńskiego ma jednak wyższy priorytet, biega od dawna jakby mu się majtki wrzynały w dupę...
|
Wolfy, tym stwierdzeniem zrobiłeś mi wieczór XD