Temat
:
32 kolejka, Podbeskidzie - Wisła Kraków, 20 maj 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
74
21.05.2023, 12:14
Tak, jestem sfrustrowany, że w wyniku przedkładania własnych (chorych) ambicji i interesu rodziny (nieudacznik prezesem klubu) spadliśmy do 1 ligi i być może w wyniku tego samego pozostaniemy tam kolejny rok.
skarabeus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skarabeus
Znajdź inne posty napisane przez skarabeus