Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28359
Stary 21.05.2023, 11:18
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nie wyjal z a to strzalu nad glowa, ktory byl jego obowiazkiem.
U niego ogolnie jest slabo z refleksem i to powinien mocno cwiczyc.



I nie ma co podwzac, ze ma potencjal. Po prostu nie rozwija sie imho w takim tempie w jakim powinien. Moze to kwestia trenera bramkarzy, moze jego ograniczen, moze mentalu. Nie wiadomo.

Ale nie mozna robic twierdzen, ze jak go druzyna przeciwna obija to zagral mega mecz, bo stal tam, gdzie kazdy inny bramkarz stac powinien.
trolujesz prawda ?
Odpowiedz cytując