Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 21.05.2023, 11:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem zalinkowany wywiad i bardzo chciałbym żebys mi pokazał która cześć jest zenująca.
Też się zastanawiam po wysłuchaniu wywiadu, ale w sumie przecież jakby powiedział tylko "dzień dobry" to reakcja niektórych oszołomów byłaby taka sama.

Błaszczykowski jest lubiany i szanowany w całej Polsce i Niemczech (głównie Dortmund, ale kibice innych klubów też go poważają jeśli się nie mylę). Co może bardziej rozjuszyć statystycznego internetowego przegrywa?

A że dla pikników na stadionie PBB, w pierwszej lidze wejście Błaszczykowskiego to wydarzenie - dziwi to kogoś?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując