AgresywnyChomik napisał(a):

|
Przeczytałem zalinkowany wywiad i bardzo chciałbym żebys mi pokazał która cześć jest zenująca.
|
Też się zastanawiam po wysłuchaniu wywiadu, ale w sumie przecież jakby powiedział tylko "dzień dobry" to reakcja niektórych oszołomów byłaby taka sama.
Błaszczykowski jest lubiany i szanowany w całej Polsce i Niemczech (głównie Dortmund, ale kibice innych klubów też go poważają jeśli się nie mylę). Co może bardziej rozjuszyć statystycznego internetowego przegrywa?
A że dla pikników na stadionie PBB, w pierwszej lidze wejście Błaszczykowskiego to wydarzenie - dziwi to kogoś?