Temat
:
32 kolejka, Podbeskidzie - Wisła Kraków, 20 maj 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
cygan
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: denver-usa
Offline
#
47
20.05.2023, 19:50
Brawo ARMIA BIALEJ GWIAZDY! zajebisty doping ,zajebista gra WISLALOW ,my to ,jazda z k...mi ! JZS ZAWSZE I WSZEDZIE!!
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
cygan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cygan
Znajdź inne posty napisane przez cygan