|
Strata pary zgranych stoperów to kiepska sprawa, przerabialiśmy to sami w Ekstraklasie i częste zmiany rodziły niezłe jaja w obronie.
Z drugiej strony Fernandez to mózg zespołu, wiele meczy wygraliśmy dzięki niemu - strzały, karne, podania. Nie mamy nikogo kto mógłby go zastąpić 1:1. Drużyna będzie musiała wziąć całą odpowiedzialność na siebie bez patrzenia że może Fernandez zrobi coś z niczego, np. strzeli z beznadziejnej pozycji albo wywalczy karnego.
Myślę że nasza strata jednak większa, chyba że obrona PBB zacznie prezenty rozdawać, co może się zdarzyć z powodu braku ogrania ze sobą i zrozumienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2023 o godz. 18:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|