Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 17.05.2023, 09:32
James zjebał? Oczywiście - tak nie można tracić piłki.

Jego problem polega jednak na tym, że on jest praktycznie cały czas pod grą. Nie chowa się, nie unika pokazywania kolegom do rozegrania. Póki ma siłę bez przerwy jest podłączony, szuka wolnych stref i daje kolegom opcje do rozegrania. Mnóstwo pomocników środkowych się u nas w ostatnich latach przewinęło i niemal żaden tego nie potrafił (bo obawa związana ze stratą w środku boiska pewnie psychologicznie bierze górę). Natomiast jak ważne jest to, żeby ten pomocnik środkowy dawał alternatywę w postaci podania do siebie, to chyba w 100% jasne.

Czy przy takim dynamicznym stylu gry łatwiej Igbekeme o stratę? No właśnie.

Wciąż uważam, że to nasz najlepszy po Fernandezie zawodnik. Ogromna większość akcji idzie przez niego, czy to w krótkim rozegraniu piłki, czy długich piłkach rozciągających. Przecież on zalicza w meczach dodatkowo mnóstwo czystych odbiorów, które nie kończą się kunktatorskim wycofaniem do obrony, ale regularnym podaniem do przodu, po których wybijamy z rytmu przeciwników.

Serio mam wrażenie, że niektórzy tutaj przypieprzają się do gościa na siłę. Wolicie zaciągnąć w środku tradycyjnie hamulec ręczny, wstawiając tam Bashę?
Odpowiedz cytując