Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 15.05.2023, 20:54
Drozd napisał(a):Wyświetl post
My znaczy tylko tyle, że wszyscy oceniający zdają sobie sprawę, że przy straconej bramce problemów narobił Biegański głupim podaniem. Ale, że zawalił też Igbekeme, jest wygrana i w drugiej połowie bronił w miarę pewnie to dają mu szóstkę.

Jeżeli patrząc na tą powtórkę nie widzi się, że z tego zagrania Biegańskiego nie mogło być żadnej korzyści, a tylko kłopoty to nie ma o czym gadać. James stracił piłkę bo nie widział gościa który mu ją odebrał.
"Wszyscy oceniający" wiedzą, że to byłą wina murzynka, ale być może Biegański powinien był wtedy grać bardziej na czas. Ale bez jaj [by sobie podarować epitety], że przy takich odległościach od przeciwnika bramkarz nie mógł podać do zawodnika.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując