Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 15.05.2023, 19:50
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Może to ktoś inny z redakcji. Red. Karcz chyba o sobie per "my" nie pisze.
@drozd pozdrów kolegów ale nie macie racji. Tu cała akcja.
My znaczy tylko tyle, że wszyscy oceniający zdają sobie sprawę, że przy straconej bramce problemów narobił Biegański głupim podaniem. Ale, że zawalił też Igbekeme, jest wygrana i w drugiej połowie bronił w miarę pewnie to dają mu szóstkę.

Jeżeli patrząc na tą powtórkę nie widzi się, że z tego zagrania Biegańskiego nie mogło być żadnej korzyści, a tylko kłopoty to nie ma o czym gadać. James stracił piłkę bo nie widział gościa który mu ją odebrał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując