Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 15.05.2023, 17:10
Tam mu powinien ktoś krzyknąć 'plecy', ale pewnie przy naszym tyglu kulturowym ciężko...

Ja nie zamierzam usprawiedliwiać Igbekeme, coraz bardziej zaczyna mi przypominać Savicevica, Vukan też przez 95% czasu wyglądał jak piłkarz z innej planety a przez 5% odwalał jakiegoś klopsa.

Pytanie jak się to kalkuluje. Ostatnio tych błędów jest za dużo, by było to opłacalne. Możliwe, że to jakaś pechowa seria, a nie brak umiejętności. Mam taką nadzieję. Jeśli nie będzie w stanie zminimalizować ilości tych błędów to będzie do odstrzału i tyle.
Odpowiedz cytując