Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22168
Stary 15.05.2023, 16:33
Chyba tu najbardziej pasuje.
https://gazetakrakowska.pl/puszcza-z...ar/c2-17544541
Cytat:
Puszcza Niepołomice otrzymała licencję na występy w ekstraklasie w sezonie 2023/2024. Mecze w roli gospodarza w przypadku awansu ma rozgrywać na Stadionie Miejskim przy ul. Reymonta w Krakowie. Właśnie ten obiekt niepołomicki klub zgłosił we wniosku licencyjnym i na ten obiekt Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN udzieliła mu warunkową licencję.
Czyli wzrosły szanse do prawie 50%, że na R22 będzie ekstraklasa w przyszłym roku.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując