Chyba tu najbardziej pasuje.
https://gazetakrakowska.pl/puszcza-z...ar/c2-17544541
Cytat:
|
Puszcza Niepołomice otrzymała licencję na występy w ekstraklasie w sezonie 2023/2024. Mecze w roli gospodarza w przypadku awansu ma rozgrywać na Stadionie Miejskim przy ul. Reymonta w Krakowie. Właśnie ten obiekt niepołomicki klub zgłosił we wniosku licencyjnym i na ten obiekt Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN udzieliła mu warunkową licencję.
|
Czyli wzrosły szanse do prawie 50%, że na R22 będzie ekstraklasa w przyszłym roku.