|
Troche nie te lata, żeby go oszlifować. Jak na 1 lige jest zawodnikiem dobrym, a jak sobie poradzi w bardziej siłowej ekstraklasie?( jak awansujemy). Przy ewentualnym awansie my musimy wzmocnić każdą pozycje i w tym samym czasie rozwiązać z 15 kontraktów. Wszystko rozchodzi się o pieniądze bo nie wiemy ile on może zarabiać, Realowi też trzeba za niego zapłacić, jeśli to będą drobne to spoko. Igbekeme do gry potrzebuje dobrego defensywnego pomocnika i solidnych środkowych obrońców. Nigdzie nie napisałem, że mamy opierać gre na tym ogórze fazlagiciu. Po prostu czasami za szybko robimy z przeciętnych zawodników "gwiazdy" i utrzymujemy ich za wszelką cenę bo mieli 3 dobre podania na całą runde. Na ten moment ma jednego gola, jedną asyste i parę straconych przez jego błędy bramek.
|