|
Piłka nożna to jak wiadomo gra błędów.Pisałem o tym wielokrotnie i jak widzę, sporo osób to potwierdza. James ma tendencje to takich strat czy nawet zagrań pod nogi przeciwników co wynika ze sposobu jego gry. Nieszablonowych, szybkich podań, gdzie widoczny jest duży przegląd pola, szkoda, że ta strata przeczy temu przeglądowi. Taki to typ zawodnika. Rzuci 3-4 fajne piłki, dokona 2-3 straty.
Mnie też irytuje jego zachowanie po stracie, nie stara się za wszelką cenę odzyskać piłki tylko lekko biega, być może ma takie predyspozycje szybkościowe.
|