Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 15.05.2023, 13:06
Igbekeme zawalił tą bramkę, choć rzeczywiście Biegański też nie musiał akurat jemu od razu w taki sposób wyrzucać piłki.

Nie powinno to nam przesłaniać podstawowego faktu, że James to nasz najlepszy pomocnik po Fernandezie, a na pewno najwięcej potrafiący w destrukcji. Oczywiście, że czasem zdarzy mu się koszmarny błąd, gdyby mu się nie zdarzały, dalej grałby w Hiszpanii.

Niestety u nas nie ma kto z kolei jego błędów w razie czego poprawiać i ratować, jak on już się pomyli, to wszystko się wali. Mimo to daje bardzo wiele drużynie w asekuracji i odbiorach, potrafi też rzucać świetne prostopadłe podania, dużo widzi na boisku. Teraz przy braku Fernandeza nie może nie wyjść w podstawowym składzie na Podbeskidzie, bo gdyby i jego zabrakło, w ogóle nie mielibyśmy drugiej linii.
Odpowiedz cytując