Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wiedziałem że karcz siedzi na forum , ale że tak aktywnie na nim tokuje to bym sie nie spodziewał
|
Może to ktoś inny z redakcji. Red. Karcz chyba o sobie per "my" nie pisze.

@drozd pozdrów kolegów ale nie macie racji. Tu cała akcja.
