|
Pol biedy jeszcze na pierwszy mecz barażowy (fatalny termin bo wtorek 6 czerwca 18.00 lub 20.45 (nie wiem od czego zależy kto zagra w jakiej godzinie, chyba tylko telewizja?). Ale na 11 czerwca to już z p w dupie musi być otwarty cały stadion
Swoją drogą mamy grać 6 czerwca baraż nie wiadomo czy w ogóle, nie wiadomo z kim, nie wiadomo czy jako gospodarz czy gość, imprezę masową wypada tak czy siak zgłosić, ale weź tu dobrze zrób dystrybucję i sprzedaż biletów. Nierealne w 3 dni.
|