MIKOŁAJ BIEGAŃSKI 6
Damy my szóstkę szczególnie za drugą połowę, gdy grał pewnie, rozważnie. To nie oznacza jednak, że nie pamiętamy, że ponosi część winy za stratę gola, gdy nie musiał aż tak spieszyć się ze wznowieniem gry. Trochę wsadził na konia Jamesa Igbekeme. Ale prócz tego, to był dobry występ bramkarza Wisły nie mamy sumienia nie tylko obniżać mu noty, ale nawet pozostać przy wyjściowej piątce.
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...31/zd/67352773