|
To żaden spisek xD sędzia Raczkowski jest miernym przedstawicielem swojej profesji ot tak po chamsku porównując to taka tirówka bez zęba na przedzie.
Spisek jest gdzie indziej PZPN promuje wlaśnie takich słabiaków, nie trzymających ciśnienia narcyzów. Niestety w tym kraju dobry sędzia spoza układu nie przebije się.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 14.05.2023 o godz. 19:09.
Malinowy król malowanych róż
|