|
Juz Ci powiem. Mysle ze bardzo chcial na poczatku byc tym super z ekstraklasy ktory daje pograc dodatkowo zmotywowany Grecja. Stracil kontrole nad meczem w I polowie i w drugiej po obejrzeniu kilku zlych decyzji w przerwie przegial w.druga.strone.z.kartkami bo to po prostu slaby i niepewny sedzia
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|