Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 14.05.2023, 13:57
Bawił? No nie. Dostał zaskakujące, bo żaden normalny bramkarz tak nie poda, zagranie od własnego bramkarza będąc twarzą do własnej bramki. Przed sobą czyli między nim, a własną bramką było pięciu !! zawodników niecieczy, a za plecami nie wiadomo co, bo jak się wraca do obrony, a chwilę wcześniej właśnie wracał za kontrą Termaliki, to się nie wie co jest za plecami. Jedyne co mógł zrobić bez ryzyka to wykopać na aut z pierwszej piłki. I cała ta sytuacja została stworzona przez brak mózgu Biegańskiego. Więc pisanie że Igbekeme sprokurował bramkę to zakłamywanie rzeczywistości. Bramkę sprokurował Biegański swoim idiotycznym podaniem. Igbekeme tylko niepotrzebnie podjął ryzyko naprawiania błędu Biegańskiego.

Zatrzymaj sobie skrót na 2:19 sekundzie i powiedz kogo Igbekeme miał do podania.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując