Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 14.05.2023, 13:34
ciacho napisał(a):Wyświetl post
^^ Ale co się dziwisz? Ludzie wierzą w chipy w szczepionkach, 5G, rozwalenie WTC przez Amerykanów, zamach smoleński... To dlaczego mieliby nie wierzyć w to?
Łatwo wrzucać wszystkich do jednego worka i wyśmiewać. Ci co łykają jak pelikany propagandę z oficjalnych kanałów typu TVP i TVN nie są lepsi od "szurów". Fanatyzm działa w obie strony. Odrobina niezależnego myślenia nikomu nie zaszkodzi.

Zgodnie z teoriami szyderców spiski w ogóle nie istnieją. Ciekawe dlaczego generalnie Amerykanie nie wierzą w fakt że zamach na Kennedy'ego zorganizował jeden człowiek , który został zabity kilka godzin później ( co za przypadek) a Polacy np. w samobójstwo Leppera, Sekuly, czy naturalna śmierć Dawida Kosteckiego? Bo może te sprawy zwyczajnie śmierdzą?

A już wyjeżdżanie z covidem który znikł nagle przez atak Putina. Jakoś miliony Ukraińców które tu wjechały nie musiały się ani szczepić ani zakładać sławetnych maseczek. Wkrótce "pandemia" zniknęła.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując