|
Nie wiem czy to spisek. Raczej naiwnosc, ktora wiekszosc tego forum pokazywala juz przy dyskusjach o kartkach Fernandeza. Mowilem, wykartkowac. Bedzie prowokowany, pojawia sie dyskusje, nerwy, bo koncowka sezonu, bo duza stawka.
Wielu z Was twierdzilo, ze nic sie nie stanie, nie ma co sie kartkowac na Chojniczanke.
A to bylo wiecej niz pewne, ze Luis bedzie prokowany i jedna z prowokacji sie w koncu udala. Chlopcu puscily nerwy. Zrobil jeden gest za duzo i dziekuje.
Naiwnoscia, wrecz glupota bylo uwazac, ze do tego nie dojdzie.
|