|
może teoria o pozostawieniu Wisełki w 1 lidze jest naciągana ale poza meczem z AGKŚ asy z extraklasy nas drukowały. Jeden mocniej- Puszcza, drugi mniej- Ruch. Ale to co odstawiał Raczkowski w piątek woła o pomstę do nieba. Jest niepisana zasada, że chroni się najlepszych zawodników przed drwalami- jak się to ma do faulowania Fernandeza? Pewnie wg zasady że qrwa qrwie łba nie urwie , kolegium sędziowskie poziomem sędziowania Raczkowskiego się nie zajmie.
My jako klub powinniśmy wnioskować o karę dla Radwańskiego za faul na Jarochu i anulowanie żółtka dla Fernandeza.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|