|
A co ma budżet na place zespołu do liczby kibiców?
Wisła i TBB płacą w tej lidze najwięcej piłkarzom. Mówił o tym na początku sezonu bodajże Prezes jednego z klubów 1 ligi który wspomnial spadkowicze odstawiają konkurencję.
Odrzućmy kontrakty LF, Colleya i panów z trybuny L-4 i TBB wydaje tyle samo na place co my.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.05.2023 o godz. 23:49.
|