Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 13.05.2023, 23:39
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzeba tutaj zadnego programu by wiedziec ze Wisla ma przejebane% szans na bezposredni awans
To było już oczywiste od startu rundy.

Nawet jeśli wygramy wszystko do końca to może zabraknąć jednego punktu lub lepszego bilansu z Ruchem.

Jako ze absurd goni absurd w tej lidze to niedawno Ruch stracił punkty u siebie z Resovia i być może równie dużą niespodziankę sprawi Odra Opole (notabene 5 drużyna wiosny, tylko 4 porażki wiosna i ledwo 8 straconych goli w tym 2 z nami).

Jeśli jednak podejdziemy do barażow z 3 miejsca i meczu ze Stala Rzeszów oraz Termalika/Puszcza u siebie to będę mega zadowolony.
Odpowiedz cytując