Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 13.05.2023, 22:37
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Hhmmm pomyślmy,czy pierwsza liga zyskała dzięki obecności Wisły?A jakby tak w przyszłym sezonie w tej lidze można było obejrzeć starcia między takimi firmami jak Wisła,Lechia,Śląsk do tego Arka,Podbeskidzie może Polonia,Motor.Wszystko na ładnych stadionach.Kuszące nie sądzisz?

Odpowiedz cytując