Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale czy wy naprawde wierzycie w jakiś spisek przeciwko Wiśle ? czyj ? dlaczego ?
|
Nie wiem czy jest jakiś spisek czy go nie ma.
Sędziowanie Raczkowskiego to jednak była parodia i to było widać gołym okiem.
Teraz fajnie się z tego kpi, ale gdybyśmy tak nie wygrali tego meczu, już widzę ile chujów leciałoby na sędziego na stadionie i tu na forum.