Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale czy wy naprawde wierzycie w jakiś spisek przeciwko Wiśle ? czyj ? dlaczego ?
|
Hhmmm pomyślmy,czy pierwsza liga zyskała dzięki obecności Wisły?A jakby tak w przyszłym sezonie w tej lidze można było obejrzeć starcia między takimi firmami jak Wisła,Lechia,Śląsk do tego Arka,Podbeskidzie może Polonia,Motor.Wszystko na ładnych stadionach.Kuszące nie sądzisz?