aNouc napisał(a):

Wróć do rozmowy o sraczce Błaszczykowskiego bo to wywołuje u Ciebie podnietę.
Na chvj mnie cytujesz. Ja tego nie robię z Twoimi idiotycznymi wpisami. Nie chcesz - nie oglądaj. Won.
|
Spoceńcu u ciebie podnietę wywołuje https:// i rzecznik prasowa klubu tak,że się zamknij bo cię wytargam za uszko.