|
A igbe ? Fernandez - racja , ale igbe niczym mu nie ustepowal.
Fakt , sprokurowal bramke ( komu sie nie zdarza , hejterzy,malkontenci i frustraci 3,2,1...) ale co gosc wjezdza miedzy dwoch,robi przewage , co daje pily... KOT
Fernandez od 1wszego meczu tutaj pokazal , ze ma bardzo duze umiejetnosci , ale Oczywiscie znalezli sie tacy co po gosciu potrafili jechac i sie przywalac jak mial chwile slabosci( kto ich w zyciu nie ma ) . Przeje****na ( sorry , ale tylko wzmocnione slowo odda mala namiastke tego zjawiska) mentalnosc ma ten narod 😃
Bieganski? Od sez 21/22 ile wyjal sam na sam ? Ilu tutaj bylo gk, ktorzy potrafili bronic beznadziejne sytuacje i to w takiej liczbie ?! Nie jest doskonaly - Ale bez kitu - gosc ma 21 lat! Ile jeszcze moze poprawic , jak mozna na goscia co kolwiek gadac zamiast sie zamknac i obserwowac ze spokojem? Lis w pierwszym sezonie ZAWALIL 10 bramek , rowno 10 bramek po DRAMATYCZNYCH(nie malych, srednich) bledach( wielu GK ma na koncie MAX tyle takich bledow przez cala kariere) , mial problem z lapaniem pilki - mnostwo wypluwania i zbijania pilek, ktore sredniej klasy GK potrafi chwycic , po jednym niezlym sezonie - wychwalany przez niektorych wręcz pod niebiosa. Bez podjazdu do Mikołaja.
|